.

.

Соларни Преносни Фенери Светла Светилка 60LEDs Отворено Виси Led Кампување Светла USB Полнење на Батеријата Водоотпорен IP65 Led Сијалица

Соларни Преносни Фенери Светла Светилка 60LEDs Отворено Виси Led Кампување Светла USB Полнење на Батеријата Водоотпорен IP65

DEN 750.00
DEN 999.36
-25 %
Количина на стоки


Соларни Преносни Фенери Светла Светилка 60 LEDs Отворено Виси Led Кампување Светла USB Полнење на Батеријата Водоотпорен IP65 Led Сијалица
Производ Параметри : Соларен панел : Monocrystalline силикон, 0.55 W Батерија : 3.7 V/ 2000m Ah Материјал : ABS Светилка бои : Бела (може да се прилагоди на други бои на светлината), ПРЕДВОДЕНА тип : 60 PCS 5mm дијаметар круг шапка светилка Lumens : 360lm Осветлување време : Висока светла 2 часа, средни светла 4 часа, ниски светла 8 часа, СОС може да биде 4-6 часа (флеш, бавно флеш) време на Полнење : ≥ 8 часа Карактеристики : 1. Водоотпорен. 2. Лесен и брз за инсталација. 3. Производ апликација област : Градина/ Двор/ Патот/ Парк/ на Улица/ Пат итн. Пакет Листа : 1 x соларна светилка 1 x USB 1 x упатство
За Плаќање : За Испорака : За повратни информации : ОСТАВЕТЕ 5 ЅВЕЗДИ ПОВРАТНИ информации, да ДОБИЈАТ ПОПУСТ ЗАБАВА! 1. Како точни беше опис на производот? Многу Точни 2. Како задоволни беше со продавачот комуникација? Многу Задоволни 3. Како брзо да не продавачот брод елементи? Многу Брзо Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа, ние ќе го реши секој проблем со вас.

Тип На Објект:
Преносни Фенери
Тип На Батерија:
Литиум Јонска
Извор На Енергија:
Батерија
Карактеристики:
соларни кампување светла
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Е Батерии Се Потребни:
Yes
Гаранција:
Соларни Преносни Фенери
Осветлување Период (h):
8
Тело Материјал:
ABS
Употреба:
Отворено кампување осветлување
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Бренд Име:
CHICLITS Технологија
Број На Модел На:
Водоотпорен led сијалица
R

Тие исто така купуваат со овој производ