.

.

Зимски Mens Руно се Задржи Топло Товар Панталони Есен Водоотпорен Windproof Панталони Лабава термички sweatpants плус големина 5XL 101104

Зимски Mens Руно се Задржи Топло Товар Панталони Есен Водоотпорен Windproof Панталони Лабава термички sweatpants плус големина

DEN 840.00
DEN 1200.00
-30 %
Количина на стоки


Зимски Mens Руно се Задржи Топло Товар Панталони Есен Водоотпорен Windproof Панталони Лабава термички sweatpants со појас плус големина 5 XL 101104

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Затворање Тип:
Патент Летаат
Број На Модел На:
101104
Панталона Стил:
Карго Панталони
Стил:
Повик
Пред Стил:
Станот
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Должина:
Full Length
Декорација:
Копче
Одговара Тип:
Лабава
Дебелина:
Руно
Половината Тип:
Средината
Материјал:
Spandex,Памук
Половината Големина(во инчи):
2-3
R

Тие исто така купуваат со овој производ