.

.

Нови изгубат големи дворови плетење направи unlined горна облека да чиста боја пресврт круг вратот долг ракав сплит pullovers женски

Нови изгубат големи дворови плетење направи unlined горна облека да чиста боја пресврт круг вратот долг ракав сплит pullovers

DEN 959.52
Количина на стоки


Големина:
One Size
Бренд Име:
AOWOFS
Материјал:
Памук
Материјал Состав:
Памук
Стил:
Повик
Техника:
Компјутер Плетени
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Редовни
Тип На Објект:
Pullovers
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Никој
Број На Модел На:
2017
Дебелина:
Стандард
Пол:
Жените
Основната ткаенина содржина:
Полиестер влакна
Главната содржина на ткаенина содржина:
71% - 80%.
Предиво дебелина:
Обичните волна
Џемпер технологија:
плетење
Дебелина:
Умерена
Стил:
поставете ја главата
Комбинација:
Едно парче
Верзија -:
Лабава Тип
Должина:
Обичните (50 см (должина & ле;65 cm)
Добиете модел:
Круг јака
R

Тие исто така купуваат со овој производ