.

.

Mayitr K50-P1126 Ладење Термостат За Замрзнувач Кабинет Фрижидер Делови

Mayitr K50-P1126 Ладење Термостат За Замрзнувач Кабинет Фрижидер Делови

DEN 183.00
DEN 282.24
-35 %
Количина на стоки


GY0001437
Спецификација :
Сосема нов и висок квалитет!
Тип : K50-P1126 Ладење Термостат
Основни : 115 V,60 Hz,75 На
Замена За A10-1503,A10-2502
Студено Надвор : -24.5 ºC/10ºF
Ладно Во : -18ºC/-11ºF
Топло во : -9.5 ºC/15 °F
Capillary : 1200mm ( 48 Инчи)
Метал Должина на Кабелот : 80см/31.5"
Боја : Како на сликата покажува
Пакет Се Вклучени :
1 Сет x K50-P1126 Ладење Термостат
Answer : ___________________________ Note :
1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Боите може да имаат различни како разлика екранот, ве молиме да се разбере.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Тип На Објект:
Прекинувачи
Гаранција:
Никој
Бренд Име:
Mayitr
Тип На Прекинувач:
Температурата Се Префрлите
Број На Модел На:
Ладење Термостат
Карактеристики:
Ладење Термостат
сертификација:
CCC
R

Тие исто така купуваат со овој производ