.

.

OkeyTech 3 Копчиња нов Далечински Автомобил Копче Школка Фоб Покрие Случај За Мерцедес за Benz B C E ML CLK CL Замена Школка Сечилото

OkeyTech 3 Копчиња нов Далечински Автомобил Копче Школка Фоб Покрие Случај За Мерцедес за Benz B C E ML CLK CL Замена Школка

DEN 431.00
DEN 574.56
-25 %
Количина на стоки


Okey Tech 3 Копчиња на Далечинскиот Автомобил Копче Школка Фоб Покрие Случај За Мерцедес Бенц B C E ML CLK CL Замена Школка & Сечилото Бесплатен Превозот Опис 1.Пластичните делови се собраа без празнини, која е поврзана со сплит линија и изгледа многу совршен. 2.Капакот е изработен од ABS материјал, површината со висока цврстина, добра хемиска отпорност, топлина и на корозија и на влијанието на сила. 3.Не постои никаква флеш брус на капакот, површината е многу рамен и убав. 4.Клучот сечилото е направен од бакар и обработени од страна на вакуум топлина. Станува се повеќе еластични и лесно да го исечете. 5.Ние произведуваме со висока прецизност фреза и големината е многу прецизна. 6.Не рециклирање на материјалот. 7.Сечилото нема да рѓа и нула страна, севкупниот изглед благородна . Важна Напомена : 1.Овој објект не е далечен,тоа е само еден далечински копче школка случај замена. 2.НЕМА внатрешни работи (remote/електроника/transponder чип)единица внатре. 3.Ве молиме проверете ги вашите клучни изгледа исто како во нашиот производ сликата погоре пред да ја купите.
Нашата Предност 1.Добра количина.
2.Испраќање во рок од 24 часа.
3.На адекватни.
4.Добра услуга.
5.Трговија на големо и retai.
Детали Слика

Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Другиот Дел Број:
Клучни Школка Фоб Покрие Случај За Мерцедес Бенц
Прилагодување:
Yes
Осветленост Дел Број:
за Бенц-KS15+KS26A
Производителот Дел Број:
За Мерцедес Бенц Копче 3 Копчиња
Материјал Тип:
За Мерцедес Копче Случај
R/C Функција:
без
Бренд Име:
OkeyTech
боја:
МБ-KS15+KS26A Црна
Автомобил Стил:
автомобил стил додатоци
Тип:
Автомобил Копче Случај за Мерцедес Автомобил
Карактеристики:
Замена на Копчето Школка за Мерцедес
копчето авто:
За Мерцедес Копче
логото:
No
Копчиња:
3 Копчиња
Име:
За Мерцедес Бенц Копче
Продажба:
трговија на големо и на мало
R

Тие исто така купуваат со овој производ