.

.

Нови 24 LCD ЕКРАН ЗА LTM240M1-L02 LTM240CT03

Нови 24 LCD ЕКРАН ЗА LTM240M1-L02 LTM240CT03

DEN 5424.00
Количина на стоки

Нови 24" LCD ЕКРАН ЗА LTM240 M1-L02 LTM240 CT03

боја:
LTM240M1-L02, LTM240CT03
Големина На Екранот:
>13 Инчен
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Број На Модел На:
LTM240M1-L02 LTM240CT03
Компатибилен Бренд:
Универзална
Тип На Производ:
Таблета LCD
Гаранција:
365 дена
Производи Статус:
Акции
R

Тие исто така купуваат со овој производ