.

.

USB Програмирање кабел за полнење за Motorola CP1200 CP1300 CP1660 двонасочна Радио

USB Програмирање кабел за полнење за Motorola CP1200 CP1300 CP1660 двонасочна Радио

DEN 665.00
DEN 1329.60
-50 %
Количина на стоки

Кинеската Нова Година Празник Информации :
Ние ќе престанеме пратката од 7 Февруари до 25 Февруари за овој празник, ако имате било какви барања, ве молиме да се направи купување однапред, ви благодариме за вашиот разбере. Ние сакаме вас и вашето семејство среќа и благосостојба! USB Програмирање кабел за полнење за Motorola CP1200 CP1300 CP1660 двонасочна Радио
Функција :
Нов & висок квалитет
Фабриката спакувани и никогаш не се користи.
Компатибилен со Motorola CP1300 Motorola CP1600 Motorola CP1660 CP1225
Пакетот вклучува :
1×Програмирање кабел
1×USB ДИСК Драјвер
Пакетот вклучува : 1* програмирање кабел

Бренд Име:
FREZEN
Is_Display:
Yes
Тип:
Додатоци
Воки Токи Тип:
Преносни
R

Тие исто така купуваат со овој производ