.

.

4-12MM 1Strand/Пакет Чист Природен Виолетова Полу-скапоцени камења се Изгубат Насоки Мушка Накит Монистра

4-12MM 1Strand/Пакет Чист Природен Виолетова Полу-скапоцени камења се Изгубат Насоки Мушка Накит Монистра

DEN 481.00
DEN 546.72
-12 %
Количина на стоки

Под $150 ( вкупен износ, во мојата продавница) биле испратени преку Кина Пост Воздух Пошта (во Светот) ; Над $150 (вкупна сума) биле испратени преку EMS/Федекс, ако вашата нарачка над $150,plz изберете CPAM опција, ќе испрати парцела преку EMS/Федекс ( освен за далечински countrices,plz контактирајте со нас ) .
Ви Благодарам Многу!
Материјал : Природни 100% Пурпурна Aagte ( Без умирање боја )
Боја : Виолетова (Референца сликата)
Мушка Големина : изберете
MOQ : 4mm - 90pcs монистра - 1 влакно / пакет
6mm - 60 парчиња монистра - 1 влакно / пакет
8мм - 50 компјутери монистра - 1 влакно / пакет
10мм - 40 компјутери монистра - 1 влакно / пакет
12mm - 32 компјутери монистра - 1 влакно / пакет
Во влакно на продажба, ако има голем број на индивидуални грешка е нормален феномен, покрај тоа, ве молиме прифатете го природен камен одредени дефект стапка.
Купување информации : слики кои не се одразуваат на нечистотии, крек, промена на бојата и други детали, природни работи мора да постои.
Таа не е совршен : секој малку различна боја од длабочина, не е природно места, крек, бел камен. кога ќе се земе слика на зрно да се скрие или мал судир.
УПОТРЕБА :
направи bracelt/ѓердан (еластична линија,челична жица,connecter кука,crimp крајот лежиште,hummer затворач,скок прстени)
направи earring (earring clasps,бакарна жица,pendant clasps,скок прстени)
можете да најдете овие додаток во мојата продавница ^^
ПРЕВОЗОТ
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Нормално, тоа трае 10-20 дена за пристигнување со Кина Пост Воздух Mail, и трае 3-10 дена од EMS/Федекс.
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Надоместоци
Ако сакате враќање на пари, бидејќи на објектот дефект или некои други проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе го добие. висината на надоместокот што се однесуваат на reback мејлинг треба да биде превземено од страна на себе си.
Повратни информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.

Објектот Дијаметар:
4mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Број На Модел На:
2901
Објектот Тежина:
1g
Бренд Име:
Starflalling Песна
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
4mm / 6mm / 8mm / 10mm / 12mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ