.

.

2018 Mige Нова Жешка Врвот Бренд Скелет Mechenical Ман Види Goden WatchDial Челик Watchband Водоотпорен Автоматско Човек Часовници

2018 Mige Нова Жешка Врвот Бренд Скелет Mechenical Ман Види Goden WatchDial Челик Watchband Водоотпорен Автоматско Човек Часовници

DEN 5376.00
DEN 6720.00
-20 %
Количина на стоки


Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Бренд Име:
MIGE
Функција:
Отпорен На Вода,Заврши Календарот,Плива
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Отпорност На Вода Длабочина:
5Bar
Случај Дебелина:
9mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Бендот Должина:
21cm
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Стил:
бизнис
Број На Модел На:
88003-88005
Затворач Тип:
Притисни Копче Скриени Затворач
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Dial Дијаметар:
40mm
Бендот Ширина:
18mm
Случај Обликот:
Круг
боја:
Додека,Црна,Goden,
Движење:
ЈАПОНИЈА ГРАЃАНИН АВТОМАТСКО ДВИЖЕЊЕ
Стил:
Мода,Секојдневен,Бизнис
квалитет:
ААА
ПРОДАЖБАТА MODEN:
ФАБРИКАТА QUTLET
Dial Екранот:
ДАТУМ И НЕДЕЛА
толпата:
господа
Пол:
Мажи
R

Тие исто така купуваат со овој производ