.

.

925 фунта сребрен накит женски природни полу скапоцени камења зелена калцедон Pendant Накит Ѓердан шупливи ретро модата

925 фунта сребрен накит женски природни полу скапоцени камења зелена калцедон Pendant Накит Ѓердан шупливи ретро модата

DEN 821.00
DEN 864.00
-5 %
Количина на стоки


вклучува : pendant + 925 сребрен синџир

Бренд Име:
LONUXN
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Капка Вода
Број На Модел На:
h62
Функција:
Период Tracker
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
R

Тие исто така купуваат со овој производ