.

.

6,8,10,12 mm Круг Мешана Боја Металик Обложени Druzy Agates Камен Монистра Влакно 15 За Ѓердан DIY Накит Одлуки,Бесплатен Превозот

6,8,10,12 mm Круг Мешана Боја Металик Обложени Druzy Agates Камен Монистра Влакно 15 За Ѓердан DIY Накит Одлуки,Бесплатен Превозот

DEN 223.00
DEN 318.24
-30 %
Количина на стоки


Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
jbyzbsm
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
About
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
A00012-V
боја:
мешана боја
Дупка со ГОЛЕМИНА:
Камен:
Материјал:
Скапоцен камен
Метал:
Не метал
Стил:
облик:
Круг
Објектот Дијаметар:
6mm 8mm 10mm 12mm 14mm
Надворешниот Дијаметар:
6mm 8mm 10mm 12mm 14mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ