.

.

1/2 Настроената Тема 1/4SAE Конектор Ладилни Вентил Допрете Шише Настроената Поврзување Мерач&Auto A/C Систем за Полнење Црево

1/2 Настроената Тема 1/4SAE Конектор Ладилни Вентил Допрете Шише Настроената Поврзување Мерач&Auto A/C Систем за Полнење Црево

DEN 246.00
DEN 351.84
-30 %
Количина на стоки


100% сосема нов и висок квалитет. Тоа може да се поврзе било ACME тема. Таа е погодна за поврзување на цела мерач и авто A/C систем за полнење црево. Хеви метал структура. Тоа е специјално се користат за Европа и сад.
Материјал : бакар. Боја : Златна Настроената тема : 1/2. Конектор : 1/4 SAE. Нето тежина : околу 80g.
1pc Ладилни Допрете Шише Настроената
ПРЕВОЗОТ Наредби обично се испраќаат надвор во 1-2 работни дена (главно во рамките на 24hours) преку Кина пост Воздух. Тоа ќе биде од 7 до 25 дена да испорача . По тоа е испраќаат. Вистински транзит време варира. Mail транзит време е наведено погоре најдобри проценува но не гарантира. Предмети ќе пристигне во 7 до 25 работни дена. Доаѓањето време зависи од некои фактори и различните области на Оваа табела само што нудат референца на пристигнување време, не значи дека ние испорака на сите од следните земји. Ве молиме изберете некои локалните продавачи. ако не можат да чекаат трпеливо во превозот време ние се прогласи. Откако ќе го купите. ве молиме НЕ го остави негативен или неутрален повратни информации ако havent примен објект во 30 дена. бидејќи имаме споменато превозот време постојано. Се враќа&Warrantry Сите производи што се продаваат вклучуваат фабрика гаранција. не го покривајте предмети кои биле злоупотребени. изгорени или оштетени во било каква форма. Ве молиме контактирајте со нас преку Порака ако НЕ сте добиле објект во 30 дена. ние ќе ги провери со post office. и тогаш ја или рефундирање на каква било исчезнати објект. Во случај дека вашиот производ е расипан во секој случај. мора да контактирате со нас за ПОБРЗО, а потоа вратете го во рок од 7 Дена од денот на приемот. На поштарина и пакување на плаќање НЕМА да бидат вратени. Ние нема да бидат одговорни за испорака или за осигурување на трошоците настанати во враќањето точка назад кон нас. Ако ви се врати на точка купени од нас. тоа мора да се врати во Фабричка Состојба. Ова вклучува пакување. инсерти. прирачници итн. Ве молиме овозможи до 5 Работни Денови за нас, за процесот на вашите врати предмет на ПОВРАТНИ информации и КОНТАКТ ве Молиме НЕ го остави негативен или неутрален повратни информации ако havent примен објект во 30 дена . бидејќи имаме споменато превозот време постојано. Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услуги на Клиентите. нормално така ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем. Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ повратни информации. Ве молиме НЕ остави негативни повратни информации, без да бара помош. Ако имате било какви прашања . ве молиме да се чувствуваат слободни да се е-мејл нашата услуга специјалисти 8 Часа на Ден. 5 Дена во Неделата .Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО. Ако нема одговор во рок од 24 Часа(работен ден) . ве молиме проверете на спам во вашата пошта кутија

Бренд Име:
ATOPLEE
Број На Модел На:
16110081001
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Mateial:
Бакар
боја:
Golden
Настроената тема:
1/2
Конектор:
1/4SAE
R

Тие исто така купуваат со овој производ