.

.

MOMO Сликарство Прозорец Завеси Ролери Нијанси Ролетни Термички Изолирани Затемнување Ткаенина Custom Size,PRB set390

MOMO Сликарство Прозорец Завеси Ролери Нијанси Ролетни Термички Изолирани Затемнување Ткаенина Custom Size,PRB set390

DEN 1728.00
DEN 1819.20
-5 %
Количина на стоки


Step1 Ролери Сенка (Завеса) Width=Ширина на Прозорецот+ 15cm (6 инчи)
Step2 Ролери Сенка (Завеса) Height=Висина на Прозорецот + 20cm (7.
Ткаенина Ширина и Ролери Сенка (Завеса) Ширина
Кога ќе добиете пакетот за потврда на производ големина, ве молиме имајте на ткаенина ширина не е ролери завеса ширина, ткаенина е околу 3cm (1.
Почитувани Купувачи
Ако не знаете како да се избере завеса големина, ве молиме контактирајте со нас и .2 инчи) помалку поради зголемената хардвер на секоја страна потрае околу 3cm простор. Во Внатрешноста На Планината
Ако вашиот прозорец рамка длабочина е помалку од 7cm (2. Ние продаваме стандардна големина ролери сенка, исто така, можеме да прилагодено ширина и должина за да одговараат на вашиот windows.
Следново е Детална Слика За Секоја Шема
PRB387
PRB388
PRB389
PRB390
Прозорецот Тип и Планината Тип
Ве молиме одберете планината тип според вашата прозорец тип.
НО, бидејќи на испорака ограничување, максималната ширина да Русија е 140cm.
Максимална ширина е 96inch(244cm).
И НИЕ го ПРИФАЌАМЕ ОБИЧАЈ СЛИКАТА, можеме да ги испечатите вашите слики на сенка, сликата треба да биде минимум 3000x3000pixel.75 Инчи), ве молиме изберете Надвор од Планината. Се одликува со иновативни тројно ткаат ткаенина , со висок квалитет и рака мека на допир, заштеда на енергија и намалување на бучава, но тоа не е водоотпорен.
Било каков проблем, jusdirectly. ОПИС : Уметност печатење затемнување ролери сенка, блок 90% светлина и 100% UV зраци , Сенка лице е уметност печатење сенка грбот е светло сива солидна боја.
Пратката & Политика На Враќање
Испорака
Ние ќе ја испрати на производот во рок од 5-10 дена откако вашата уплата е завршен. Ако ви треба повеќе од 140cm, ние може да се направи 2 парчиња или повеќе за вас.
Синџири може да се инсталира на секоја страна од прозорецот. Ролери завеса ширина е за вкупно ролери ширина, вклучувајќи хардвер, не за ткаенина ширина. Боја може да се разликува малку и ние не ги достави до PO BOX адреса.
Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.

Големина:
W 51 x L 122cm, W 61 x L 122cm, W 69 x L 122cm, W 76 x L 163cm, W 76 x L 183cm, W 81 x L 122cm, W 81 x L 183cm, W 86 x L 163cm, W 86 x L 183cm, W 91 x L 183cm, W 97 x L 183cm, W 102 x L 183cm, W 107 x L 163cm, W 107 x L 183cm, W 122 x L 183cm, W 152 x L 183cm, W 183 x L 183cm, Custom Size
Бренд Име:
MOMO
Инсталација Тип:
Built-in,Надворешните Инсталација
Техника:
Рамна Плоча
Материјал:
Ткаенини
Отворање и Затворање на Метод:
Долниот Отвори
Тип:
Ролери Нијанси
is_customized:
Yes
Формат:
Мушка Јаже
Шема:
Хоризонталната
Број На Модел На:
PRB set390
Лист Големина:
Широк Нож
Применливи Прозорец Тип:
Секој прозорец
Стил:
Сликарство
R

Тие исто така купуваат со овој производ