.

.

Gdstime 5Pcs 3D Печатач Голема Брзина 40x40x20mm 4cm DC Топката Имајќи Ладење Компресор Фан 12V 3ft Leadwire 100cm 4020 Мини Фан 40mm

Gdstime 5Pcs 3D Печатач Голема Брзина 40x40x20mm 4cm DC Топката Имајќи Ладење Компресор Фан 12V 3ft Leadwire 100cm 4020 Мини

DEN 1030.00
DEN 1170.72
-12 %
Количина на стоки


Gdstime DC 12 V 40x20mm Топката Имајќи Компресор 4020 B Фан
Опис На Производот :
Димензии : 40(L)x40(W)x20(H)mm
Конектор : XH2.54-2 Pin
Номинална Напон : DC12 V
Номинална Струја : 0.1±10%Amp
Номинална Брзина : 10000±10%вртежи во минута
Проток на воздух : 3.67 CFM
Бучава : 32.5±10%велика британија
Имајќи Тип : Dual Топка
Живот : 50000 часа
Кабел Lenght : 1m ( 3ft )
Нето Тежина : 28g/еез
Пакетот вклучува : 5 компјутери
Совети : Ние снабдување Видови на Навивачите, ако треба и други предмети, ве молиме оставете ме порака, различни големини, бои и конектори!


Број На Модел На:
GC4020B12V2P2.54-Б-5G
Тип:
Фан
Фан Живот:
50000 часа
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Бренд Име:
gdstime
Моќ Интерфејс:
2Pin
Примена:
Компјутер Случај
Имајќи:
Две Топката Имајќи
Линии:
2 линии
Сертификат:
CE& ROHS
Должина на кабел:
1M
живот:
50000 h
Материјал:
Пластични
конектор:
XH2.54-2PIN
is_customized:
Yes
тековната:
0.1 Amp
Напон:
12 v
Брзина:
10000rpm
Бучава:
32.5 велика британија
R

Тие исто така купуваат со овој производ