.

.

2 pin Мотоцикл Целосна се Соочуваат со Шлем на Слушалката Слушалката за полнење За Motorola GP68, GP88, GP88S CP150, CP200 XTN446 CT150, CT250 Радио

2 pin Мотоцикл Целосна се Соочуваат со Шлем на Слушалката Слушалката за полнење За Motorola GP68, GP88, GP88S CP150, CP200 XTN446

DEN 1502.40
Количина на стоки

Кинеската Нова Година Празник Информации :
Ние ќе престанеме пратката од 7 Февруари до 25 Февруари за овој празник, ако имате било какви барања, ве молиме да се направи купување однапред, ви благодариме за вашиот разбере. Ние сакаме вас и вашето семејство среќа и благосостојба! 2 pin Мотоцикл Целосна се Соочуваат со Шлем на Слушалката Слушалката за полнење За Motorola GP68, GP88, GP88 S CP150, CP200 XTN446 CT150, CT250 Радио
* PTT може да тока на возило Волан и брзо да се активира со притисни за зборување (ПЗЗ) копчето се наоѓа во центарот на прекинувач. Ова осигурува може да се остане во контакт со своите колеги на сите времиња и реле инструкции или да ги споделувате информации со притискање на едно копче. * Оваа слушалка е изработен од компоненти и материјали кои се издржливи, сигурен и да се обезбеди слушалката нема да ве изневери во средината на вонредна состојба или тешка ситуација. * Кога не сакате да одзумирате вашата безбедност на која на членовите на тимот на ризик од потпирајќи се на евтини, лош квалитет опрема, оваа слушалка е разумен избор. Тоа ќе ви обезбеди со звук перформанси може да се потпре и издржливост кои се гарантира дека ќе продолжи да работи во дури и најпредизвикувачки средини. средини.
Применливи Модели
Компатибилен за полнење за Motorola
ГП Серија : GP2000, GP2100, GP300, GP 308, GP68, GP88, GP88 S
CP Серија : CP88, CP100, CP150, CP200
СП Серија : SP10, SP21, SP50
КТ Серија : CT150, CT250, CT450, CT450 LS
ПРО Серија : PRO1150, PRO2150, PRO3150
P Серија : P040, P080, P100, - апарат p110, P1225, 1225 LS,2000
XTN Серија : XTN446, XTN500, XTN600
XTN XV Серија : XV1100,XV2100,XV2600
XTN КСУ Серија : XU1100,XU2100,XU2600
CLS Серија : CLS1110, CLS1410, CLS1413, CLS1450, CLS1450 C
Духот М Серија : MV11, MV11 CV, MV12, MV12 CV, MV21 C, MV21 CV, MV22, MV22 CV, MU11, MU11 C, MU11 CV, MU12, MU12 C, MU12 CV, MU21 C, MU21 CV, MU22 CVS, MU24 CV, MU24 CVS, MU24 CVST
за Motorola Spirt Серија : SV10, SV11, SV11 D, SV21, SV12, SV22, SV22 C, SU210, SU22, SU22 C, SU220
Други Серија : GTI, geforce GTX, LTS2000, VL50, VL130, PMR446, ECP100, PR400
Компатибилен за HYT
ТЦ-500,ТЦ-600,ТЦ-700,ТЦ-610,ТЦ-620,ТЦ-2110,ТЦ-1600,ТЦ-510
Пакетот Вклучува : 1 x Слушалката Слушалката за полнење За Motorola

Димензии:
2Pin
Бренд Име:
FREZEN
Is_Display:
No
Тип:
Додатоци
Воки Токи Тип:
Преносни
Број На Модел На:
GP68
Објектот:
Слушалка, Уво Со Микрофон
R

Тие исто така купуваат со овој производ