.

.

48V DC моќност кабел за Huawei OLT MA5608T MA5680T MA5683T 220V

48V DC моќност кабел за Huawei OLT MA5608T MA5680T MA5683T 220V

DEN 1200.00
Количина на стоки


Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? За повеќе информации, ве молиме да бидат слободни да контакт See Me продавачот Сите наши производи се обезбеди една година гаранција за квалитет.

Број На Модел На:
dc кабел
Бренд Име:
SMTE
Состојба:
Нов и Оригинален
Должина:
60 cm
R

Тие исто така купуваат со овој производ