.

.

10pcs/многу RF-300C-11440 долгата оска на моторни вретено мотор соларна тест моторни микро голема брзина

10pcs/многу RF-300C-11440 долгата оска на моторни вретено мотор соларна тест моторни микро голема брзина

DEN 483.84
Количина на стоки


10pcs/многу RF-300 C-11440 долгата оска на моторни вретено мотор соларна тест моторни микро голема брзина
Модел : RF-300 C-11440 Работен напон : 1.5-6 V 3 V 3500 вртежи во минута 6 V7000 во минута должина на Оска : 19 MM

сертификација:
CE
Број На Модел На:
RE301EA-11400
Commutation:
четка
Тип:
Микро Мотор
Изградба:
Постојан Магнет
Ефикасност:
ОДНОСНО 2
Вртежен момент:
0.13-5kg.cm
Заштита На Функција:
Целосно Ограден
Излезна Моќност:
За 0,6 w
Постојана Струја(A):
0.022 На
Бренд Име:
ASLONG
Употреба:
Домашен Уред
Употреба:
DVD движење вретено мотор
Видови на напојување:
dc мотор
Брзина(ВРТЕЖИ во минута):
3500RPM
Напон(V):
3V
R

Тие исто така купуваат со овој производ