.

.

Продажба на 295mm Електроника Вежба Црна Флексибилни Вратило Битови Проширување Шрафцигер Малку Носителот Поврзете Линк

Продажба на 295mm Електроника Вежба Црна Флексибилни Вратило Битови Проширување Шрафцигер Малку Носителот Поврзете Линк

DEN 156.48
Количина на стоки


295mm Флексибилни Вратило Малку Проширување Шрафцигер Вежба Малку Носителот Поврзете Линк за Електронски Вежба Опис : 100% сосема нов и висок квалитет. Овој Флексибилен окно може да се користи за општа формула рака вежба чак, тоа исто така може да се користи за производство на електрична шрафцигер со шрафцигер. Флексибилни вратило глава може да се монтира хексагонална месо тело (1/4 рачка) на првата група, главно се користи во компјутерски шасија, електрични кабинети, мебел, електрични апарати и други тесен простор шрафцигер не можат да работат во средина операции Спецификација : Материјал : Пластични + метал Целосна должина : 295mm Флексибилни вратило димензии : Хексадецимален месо тело : 6.35 mm (1/4") Внатрешна шестоаголна глава : 6.35 mm (1/4") Пакет се вклучени : 1 x Флексибилни Вратило Вежба Малку Носителот Ако ја прими стоката ве молиме дајте ми пет ѕвездички!!! Со вашата поддршка, ние ќе го направи подобар.!!!

is_customized:
Yes
Бренд Име:
smilemango
Тип:
Рака Алатка Делови
Број На Модел На:
295mm Флексибилни Вратило Малку
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ