.

.

Резервни бесплатен превозот Мотор Led Опашка Светлина Кочница Светлина со Интегриран Пак Сигнали Индикатори ЧАД

Резервни бесплатен превозот Мотор Led Опашка Светлина Кочница Светлина со Интегриран Пак Сигнали Индикатори ЧАД

DEN 1564.00
DEN 1663.68
-6 %
Количина на стоки

Атрибути Подобрување на изгледот со овој интегрирани LED Опашка Светлина со помош на Сигнали Ова ДОВЕДЕ интегрирани опашка светлина е директна замена на акции опашка светлина Без измена потребно за да одговара на taillight ќе треба да се splice крајот сигнал жици и да го прикачите на taillight Професионална инсталација се препорачува Taillight се состои од Трчање, Кочница,(црвено) и да се Сврти Сигнал Светла (жолто), Спецификите Количина : 1 Инструкции : Не се Вклучени Состојба : Сосема Нов, не се Користи Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика Светлина Тип : LED Леќа Боја : Исто како слика покаже Fitment :
одговара за 2007-2014 Хонда CBR 600 RR / CBR600 RR одговара за 2009-2011 Хонда CBR 600 RA / CBR600 RA

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бренд Име:
HTTMT
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0.4kg
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Пластика
Име На Модел:
MT187-SK
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
R

Тие исто така купуваат со овој производ