.

.

Куп Филтер Кошеви Сет Содржи не ' рѓосувачки челик 1 Носителите на 1 Мрежа Филтер Кошеви Скрининг Ред за Кафе во Прав За Еспресо Кафе

Куп Филтер Кошеви Сет Содржи не ' рѓосувачки челик 1 Носителите на 1 Мрежа Филтер Кошеви Скрининг Ред за Кафе во Прав За Еспресо

DEN 525.00
DEN 875.52
-40 %
Количина на стоки


Точка име : Чаша Филтер Кошеви Сет Содржи не ' рѓосувачки челик 1 Носителите на 1 Мрежа Филтер Кошеви Скрининг Ред за Кафе во Прав За Еспресо Кафе
А Превозот адреса - Предмети ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress профил адреса,ве Молиме да се осигурате дека превозот адреса е целосна и точна.
B. Помалку 150$, Ние ќе брод бесплатно преку Кина Пост Воздух Mail. 15-22 дена да пристигнат.
C. Вашата нарачка тежина е повеќе од 2 Kg, ние треба да Делумно пратки од Кина Пост Воздух Mail или Epacket ,ако цел повеќе од 180 ние ќе бесплатен превозот Од FEDEX ,DHL ,EMS и така натаму .
Ние ви ја испраќаме на Светот ,се Очекува APO/FPO.
Предмети се испраќаат од Кина, Воздухот Mail ,Достигнувајќи повеќето земји whitin 10-60 работни дена
Времето за испорака зависи од desitination и други фактори,тоа може да потрае и 20 дена
Има многу видови на плаќање ќе можете да изберете во Aliexpress. Ние ви препорачуваме ЗАЧУВАМ,и кредитна картичка, уплата е, исто така, живи и за нас,бидејќи таму ќе биде noraml постапка,за 24hours за aliexpress да ја потврдите вашата кредитна картичка информации,во ова време,за безбедноста на двете страни,ние не им е дозволено да брод,и предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 дена кога aliexpress потврди исплата информации.
12 месеци waranty,Купи со доверба
Ако не сте задоволни кога ќе примите ги,ве молиме вратете го во рок од 14days за замена или пари назад .Ве молиме контактирајте со нас ,пред да се врати
Ако Предмети е детектив во 3 месеци ,ние ќе ви испратиме замена без дополнителни трошоци или понуда за наплата откако ќе добиеме неисправни објект.
Ако објектот е детективска по 3 месеци,се уште можете да го испрати назад кон нас ,ние ќе ви испрати нова по добивањето на детективска содржина .Но мора да плаќаат екстра превозот надомест.
Вашето мислење е навистина важно за нас.
-Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас. Однапред ви благодариме.
-Ако вие?повторно не се задоволни со нашите производи и услугата, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да се најде решение. Ви благодариме!
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : Ние прифаќа Следниве начини на плаќање : со кредитна картичка ,moneybooker,Т/Т. Western Union
П : Колку чини да брод на нашата земја?
A : Пакет Помалку од 2kg , ние ќе брод од страна на Chian Пост Воздух Mail или Epacekt бесплатен превозот во Повеќето земји,и пакет над 2kg ,купувачот мора да си дозволат целиот превозот цена.
П;постои ary следење на број на мојот објект
A : Да , ние ви ја испраќаме на секој ред со нивниот следење на број ,и можете да одите на веб-сајт за следење од себе и ние, исто така може да ви помогне да ги пратите .
П : Дали производи доаѓаат со мало пакет
A : имаме прогласи пакет детали за опис на секој производи,ве молиме да го проверите тоа ,ви благодариме
П : јас сум продавачот ,јас сакам да се купи многу компјутери од вас ,она што е трговија на големо цена ?
О : Ако вашиот број е голем , ве Молиме ни e-mail ,ние ќе ви даде најдобра цена

Филтер Тип:
Постојана Филтри
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
RonWei
број:
ZM00616
Тежина:
180g
единица:
1 Носителите На 1 Мрежа Филтер Кошеви
BN:
Куп Филтер Постави Кошеви
одговараат за:
Скрининг Ред За Кафе Во Прав
Функција:
Еспресо Филтер Кошница
чај алатки:
Чај Филтер Кошница
Заштита:
Обновливи Кафе Филтер Кошница
Материјал:
Кафе Филтер Барабан Од Нерѓосувачки Челик
Кафе Стил :
Кафе Филтер Кошница
R

Тие исто така купуваат со овој производ