.

.

BOOMBLOCK 1set Автомобил Нега Чистење Алатки Делови За Saab Chevrolet Cruze ФОЛКСВАГЕН Passat Б5 Б6 B7 Тојота е корола 2008 RAV4 Додатоци

BOOMBLOCK 1set Автомобил Нега Чистење Алатки Делови За Saab Chevrolet Cruze ФОЛКСВАГЕН Passat Б5 Б6 B7 Тојота е корола 2008 RAV4

DEN 163.00
DEN 216.96
-25 %
Количина на стоки

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет Не боли, да го наслика површината кога се отстрани благи гребење во боја Може да се користи за отстранување на сите видови на тврдоглави прилози како што се катран, лепак и DIY боја боја бојата дефекти и др. Материјал : Slop Восок Пена Димензии : 7cm * 3cm * 1.5 cm Состојки : абразивни материјали, површински активни агент, полнење агент поле на примена : автомобилски бои отстранување страна на блага гребнатини Пакет Содржина : 1 X Абразиви 1 X Сунѓерот

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Име На Модел:
W-HHXFJ
категорија:
Налепници
Бренд Име:
BOOMBLOCK
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
0inch
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
0inch
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
паста
Објектот модел:
автомобил тело соединение
Понатаму:
Нула Боја Грижа,Поправка,Автомобил Тело Соединение
Автомобил модел:
Универзална за Сите Автомобили
R

Тие исто така купуваат со овој производ