.

.

0.3 m велика БРИТАНИЈА PowerCord , IEC C14 Машки Plug на велика БРИТАНИЈА 3Pin Женски Приклучок Адаптер Кабел За PDU ПРОЗОРЦИ,13A,1 buc

0.3 m велика БРИТАНИЈА PowerCord , IEC C14 Машки Plug на велика БРИТАНИЈА 3Pin Женски Приклучок Адаптер Кабел За PDU ПРОЗОРЦИ,13A,1

DEN 255.00
DEN 287.04
-11 %
Количина на стоки


Ние Продаваме PLUG КОНВЕРТОР,AC ПАТНИЧКИ АДАПТЕР AC КАБЕЛОТ за НАПОЈУВАЊЕ,AC POWER PLUG/ГРЛО,МОЌ ВЛЕЗОТ/ИЗЛЕЗОТ,УНИВЕРЗАЛНА ПАТНИЧКИ АДАПТЕР големи.
Исто така, вклучуваат ЕМИ ФИЛТРИ,ВО ШТЕКЕР(ЗАВРТКА ТИП),ВО ШТЕКЕР(SNAP-IN ТИП),ВО ШТЕКЕР(PC ТИП),
РОКЕР SWITCHPUSH,КОПЧЕ ЗА ПРЕФРЛУВАЊЕ,ЗА ДА СЕ ПРЕФРЛАТЕ SWITCH,МИНИЈАТУРНИ ВКЛУЧИТЕ,ПРИТИСНЕТЕ ПРЕКИНУВАЧ,
Напон selsctor & ИЗЛИЗГАЈТЕ го ПРЕКИНУВАЧОТ,AC ПРИКЛУЧОЦИ,AC Adaptors,МОЌ КАНАПИ,DIP ПРЕКИНУВАЧ,ТЕРМИНАЛ БЛОКОВИ,
МИКРО ПРЕКИНУВАЧ .
Па ве молиме да се чувствуваат слободни да ни испратите вашето барање во секое време.
Опис на производот велика БРИТАНИЈА-C14-30 IEC Продолжување Кабелот 100% Сосема нов и висок квалитет на Материјалот : 3*0.75 мм⊃2; кислород-free) бакарна Напон : 125-250v Боја : Црна Кабел Должина : 1ft(0.3 m) Пакет се вклучени : 1 x Powe р Продолжување Кабел

Број На Модел На:
Велика БРИТАНИЈА-C14-30
R

Тие исто така купуваат со овој производ