.

.

11 Литри Мали Steamer Тенџере Готвење Steamer Семејство Чорба и Двојно Котли од не ' Рѓосувачки Челик

11 Литри Мали Steamer Тенџере Готвење Steamer Семејство Чорба и Двојно Котли од не ' Рѓосувачки Челик

DEN 2650.00
DEN 3312.00
-20 %
Количина на стоки


Бренд Име:
LC Love_Call
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тенџере Дното Материјал:
Еден Дното
Слоеви:
Двојно
Број На Модел На:
LC9483
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,LFGB,SGS
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Лист Големина:
26cm
Тип:
Двојно Котли
Капацитет:
11LITRE ВКУПНО
R

Тие исто така купуваат со овој производ