.

.

Најновите 1-2 Лице Отворено Комарец Нето Падобран Hammock Кампување Виси Спиење Кревет Замав Преносни Двојно Стол Војска Зелена

Најновите 1-2 Лице Отворено Комарец Нето Падобран Hammock Кампување Виси Спиење Кревет Замав Преносни Двојно Стол Војска Зелена

DEN 1032.00
DEN 1453.44
-29 %
Количина на стоки


1-2 Лице Отворено Комарец Нето Падобран Hammock Кампување Виси Спиење Кревет Замав Преносни Двојно Стол Војска Зелена
Комарец мрежи двојно hammock небото сино борбата сина комарец мрежи двојно hammock материјал : падобран ткаенина (210 T најлон откачи сите-светло навремено) Спецификации : Должина 270 CM * широк 140 CM Пакет големина : 26 * 20 * 10 (см); Максимално оптоварување за 300kg Производи вклучуваат : 1 hammock; 4 ремени; 1 торба, кеса димензии : 26 * 20 * 10 (см); 2 8 пешачење затворач

Слоеви:
Еден
Област:
xx
Сезоната:
Лето Шатор
Дното Водоотпорен Индекс:
Тип:
1 - 2 Лице Шатор
Ткаенини:
Најлон
Број На Модел На:
Шатор
Надвор Од Шаторот Водоотпорен Индекс:
1000-1500 mm
Зграда Тип:
Брзо Автоматско Отворање
Капацитет:
Две
Стил:
Отворено
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Hewolf
Структура:
Како што е прикажано
Пол Материјал:
Како што е прикажано
R

Тие исто така купуваат со овој производ