.

.

Секси долна облека топла перспектива чипка Газа lenceria секси babydoll СМ cosplay intimates еротска долна облека секси носии се лизга

Секси долна облека топла перспектива чипка Газа lenceria секси babydoll СМ cosplay intimates еротска долна облека секси носии

DEN 318.00
DEN 419.04
-24 %
Количина на стоки

Купувачот ќе плати за превозот на трошоците за враќање на предмети. Пред да се врати на објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати размена на настава. Ние ќе ја испорача предмети во 7 работни дена по приемот на вашата исплата. Ние ќе рефундирање на дека по добивањето вратени предмети.
Време на испорака
Нормално ние обезбеди Бесплатен Превозот преку Кина Пост Воздух Mail да делумно земјата. Ние ќе рефундирање на дека по добивањето вратени предмети.
Повратни информации
Сите наши објекти ќе бидат проверени и спакувани во добра состојба пред превозот.
· Ние сме во Потрага за долгорочен Партнер .
Нашето ветување
Нашата компанија само продаде најдобар квалитет на производот s
Ние само се обезбеди најдобри servic e
Ние само го користи најбрзиот logistice
Ние Доверливи превозот
Верувам дека ќе можат да станат долгорочно партнерство
За Големина : Ова е Една Големина со добра еластичност, една големина одговара на повеќето жени или девојчиња(XS/S/M/L/XL/XXL). Времето за испорака зависи од дестинации.
· Ние се Концентрираме на Големо и Мало Секси долна облека .
Примачот информации
Ако треба промена на превозот адреса,pls оставете порака на редоследот по 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашата нарачка адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно и целосно.Ако Сте, ве Молиме Контактирајте со нас
Превозот
Предмети ќе биде предаден во рок од 1-7 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. Ако поради некоја причина не сте задоволни, може да се врати на објектот за да ни под оригиналната состојба во рок од 7 дена од денот на приемот за враќање на парите или замена. Пратката трае од 2 до 5 недели за да ви стигне. Пред да се врати на објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати размена на настава.
Враќање & замена
Сите наши објекти ќе бидат проверени и спакувани во добра состојба пред превозот.
ВИСИНА : 155~176 CM = 5feet 1 Инчи~5feet 8 инчи
>
ТЕЖИНА : 45-75 KG
Биста : 70-108cm 27-43 инчи
Половината : 60-100cm 23-40 инчи
Хип : 76-108cm 30-43 инчи
**************МОДЕЛИ ПОКАЖУВААТ***********
Црна
· Нашата Компанија се Наоѓа на Yiwu Кина , Ние Соработуваме Со Многу Фабрика во Кина . Ако поради некоја причина не сте задоволни, може да се врати на објектот за да ни под оригиналната состојба во рок од 7 дена од денот на приемот за враќање на парите или замена.
Должност & данок
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите Царински и увозни даноци надомест во вашата земја. Купувачот ќе плати за превозот на трошоците за враќање на предмети. Бразил) ќе го направи тоа подолго од 4 недели, ве молиме да бидете трпеливи. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат сите наши клиенти. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат сите наши клиенти. Далечински земји и строги Царински (на пр.
За било итно цел или се комбинираат пратката,ве молиме контактирајте со нас за да го промените превозот начин од Експрес, ние ќе го најдете најдоброто решение за да ги зачувате вашите трошоци. Ако вие не може да чека толку долго, ве молиме изберете друга превозот начини, како EMS/ Федекс/ UPS/ DHL. Ние ќе ви помогне да го прогласи објектот како подарок со ниска вредност.

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, One Size
Посебни Употреба:
Егзотични Облека
Долна Облека Тип:
Сет
Пол:
Жените
Декорација:
Вез
Бренд Име:
WOAIXDD
Материјал:
Најлон,Spandex
Шаблон Тип:
Геометриски
Пакет:
Индивидуално спакувани со пластични б
Is_customized:
Yes
Потекло:
Кина (Копно)
Број На Модел На:
HS63601
R

Тие исто така купуваат со овој производ