.

.

Бронза и Железо Тапацир Помине Антички Накит Случај Кутија Троседот Декоративни Капи Студ Pushpin Декоративен Мебел Ноктите,22*19mm,100Pcs

Бронза и Железо Тапацир Помине Антички Накит Случај Кутија Троседот Декоративни Капи Студ Pushpin Декоративен Мебел Ноктите,22*19mm,100Pcs

DEN 306.00
DEN 431.52
-29 %
Количина на стоки


Тип На Објект:
Иглички
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
22*19mm
боја:
Бронза На Ѕвонење
Материјал:
Железо
Големина:
22*19mm
1:
тркалезна глава ноктите
R

Тие исто така купуваат со овој производ