.

.

BESTCHOI Нов Лаптоп Ракав за Macbook Air Про 11 13 13.3 15 Случај Ракав СТП Кожа Лаптоп Торба за Mac книга Воздух Случај

BESTCHOI Нов Лаптоп Ракав за Macbook Air Про 11 13 13.3 15 Случај Ракав СТП Кожа Лаптоп Торба за Mac книга Воздух Случај

DEN 674.00
DEN 963.36
-30 %
Количина на стоки


1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Големина:
for MacPro Retina 15, for Touch Bar A1708, for Macbook Air 11, for Macbook Air 13, for Touch Bar A1706, for MacPro Retina 13, for Touch Bar A1707
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Лагер Ракав
Пакет:
Yes
Применливи модели:
MacBook Air
Пол:
Унисекс
Материјал:
PU
Бренд Име:
BESTCHOI
Тип:
Лаптоп Ракав
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Hasp
Број На Модел На:
за Macbook Air 13.3 Случај
Компатибилен Големина:
12 13.3 14.1 15.4 инчен
Карактеристики:
Водоотпорен
Лаптоп Ракав Стил:
Вертикална
боја:
Темно сива,Розова,Виолетова
R

Тие исто така купуваат со овој производ