.

.

Солидна боја, Памук, Лен Перница Покрие Стол Седиште Половината Плоштадот Декоративни велосипед Шема Pillowcase Дома Перница Живеење 45*45см

Солидна боја, Памук, Лен Перница Покрие Стол Седиште Половината Плоштадот Декоративни велосипед Шема Pillowcase Дома Перница

DEN 184.00
DEN 229.92
-20 %
Количина на стоки


Големина:
450*450mm
Употреба:
Болница,Хотел,Дома
одделение:
квалитет
Стил:
Обична
тема count:
100TC
Број На Модел На:
Pillowcases
Непристојни Слика:
No
Шаблон Тип:
Цртан филм
Техника:
Ткаени
Функција:
Еко-Пријателски,Не-Токсични
Ткаенина Count:
20
is_customized:
Yes
Бренд Име:
MAIYANGFANG
Тип:
Декоративни Pillowcases
Шема:
Печатени
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
Лен
боја:
9 бои
Големина:
450mm*450mm
Материјал:
Лен
Шема:
Животните
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
DC05360
Тип:
Перница Покрие/Перница Покрие/Седиште Перница Маска
Употреба:
Седиште,Декоративни,Чаир,Автомобил
Место на Потекло:
CN
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ