.

.

Стилски Преносни Оксфорд Ткаенина Ручек Торба Топла Храна Пикник Ручек Торба Дами Мажи Men ' s Gazebo Ручек Кеси Кутија

Стилски Преносни Оксфорд Ткаенина Ручек Торба Топла Храна Пикник Ручек Торба Дами Мажи Men ' s Gazebo Ручек Кеси Кутија

DEN 414.00
DEN 414.24
-0 %
Количина на стоки


Опис на производот: Материјал : Оксфорд , Пакетот Вклучува : 1* ручек торба, Ние сите знаеме дека придобивките од доведување на нивниот ручек на работа или во училиште. Ќе заштедите пари, заштеда на време, јадете повеќе здрави. Овој ултра-издржливи, совршено големина ручек торба и ја задржува температурата на храната и го чува свежа, за неколку часа. Карактеристики и Предности : ● Оваа изолирани ручек торба е идеален избор за вашиот ручек и ужина на патот. ● Оваа изолирани ручек торба е направен од високо трајни Оксфорд ткаенина и, исто така, е еколошки. ● Ова е вистинскиот ручек торба за жени и на семејството на ручек. Тоа е многу корисно за излети, излети и кампување. ● Вие се гарантира 100% гарантира или вратени. ● Одржување на оваа обновливи ручек торба е лесно. Вие само треба влажна крпа за чистење. ● Сите димензии се мери со рака, ве молиме овозможи +/- 0.5 cm разлика. Нашите клиенти се вели : Ова е многу добар пакет! Не се многу големи, па може да се носат, но тоа е доволно пространа да држете го вашиот ручек, ужина и прибор за јадење. Совршена големина и квалитет е доволно за секојдневна употреба, особено за вршење вашиот ручек на работа. Пакет се Вклучени : Ручек кеса * 1
Ручек кутија, замрзнување храна,овошје и пијалоци. Задржи свежа, мраз или топлотна изолација , Медицина складирање . Лесен за носење, употреба, и чиста. Количка. Погоден за : Летни патувања, екскурзии, Пикник, Канцеларијата на работниците, Студентите на училиште .
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.

Број На Модел На:
80061
Материјал:
Тексас
Бренд Име:
DINIWELL
Тип:
4 Лица
боја:
Сива сини
Точка 1:
термо торба,ручек кутија топлинска,ладење кутија
Точка 2:
Mummy торба ,Бебе шише кулер,Бенто торба
Точка 3:
преносни кулер,големи кулер кеси,чанта
Точка 4:
Термичка Изолација Топла/Ладна Кеса Отворено спорт
Точка 5):
Отворено Спорт Подигаат Патувања BBQ
точка 6:
одговара свежи фрижидер ручек кулер кеси
R

Тие исто така купуваат со овој производ