.

.

240ML Xi Ши Автентични Yixing Пурпурна Глина Чај Тенџере Сите рачно изработени Скулптури Кинески Кунг Фу Литургија Уметност Чај Поставите Teapot Семејство Подароци

240ML Xi Ши Автентични Yixing Пурпурна Глина Чај Тенџере Сите рачно изработени Скулптури Кинески Кунг Фу Литургија Уметност Чај

DEN 2515.00
DEN 3930.24
-36 %
Количина на стоки


Бренд Име:
PEONYFUN
Материјал:
Виолетова Глина
Капацитет:
201-300ml
Име на производ:
тава чај
Големина:
13.8*5.2*9.3CM
Материјал:
Керамички
Пакување:
safe пакет
Пакување Листа:
1*Чај Тенџере
Карактеристики:
Еко-Пријателски Добар Квалитет Exqusite Изглед
погоден:
Дневна соба Чај соба Officee
Капацитет:
240ml
R

Тие исто така купуваат со овој производ