.

.

Wyieno За BQ 5059 BQ5059 BQS5059 LCD Екран НЕ Сензор Panel

Wyieno За BQ 5059 BQ5059 BQS5059 LCD Екран НЕ Сензор Panel

DEN 806.00
DEN 806.40
-0 %
Количина на стоки


За BQ 5059 BQ5059 BQS5059 LCD Екран НЕ Сензор Panel
Спецификации :
1, Моделот : За bq 5059
2, Боја :
3, Пакет Содржина : 1pc lcd
4, Превозот време : Стоки ќе биде транспортирана од 2 работни дена
- - - - - - - - - Повеќе Детали Фото Покажува - - - - - - - - -

боја:
lcd нема алатки, lcd додадете алатки
Бренд Име:
wyieno
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
LCD Комплет:
Yes
Број На Модел На:
за bqs 5059 bq-5059 bqs-5059
Екранот:
> 3
R

Тие исто така купуваат со овој производ