.

.

3d Лента Везови & diy Декоративни Платно Сликарство, Цвеќиња се Зголеми & Лили, Везана Занает Крстот Бод Комплет Ѕид Уметност C-0114

3d Лента Везови & diy Декоративни Платно Сликарство, Цвеќиња се Зголеми & Лили, Везана Занает Крстот Бод Комплет Ѕид Уметност

DEN 634.00
DEN 792.00
-20 %
Количина на стоки


Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1~2cm грешка : ) големината е извезена крпа големина, некои од нив ќе вклучуваат clank област : )
Име : Lanscape
Количина : 1 парче
Платно Големина : 50*60см
Пакет листа : 1 Сет ( Фабричка Лента, Конец, Цртежи, Детални Бод на Табелата, Игла)

Големина:
canvas size 50x65cm
Стил:
Модерна
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал:
Памук
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Платно Пакување Метод:
Укината
Вез Метод:
Пореметена Везана
R

Тие исто така купуваат со овој производ