.

.

Црвено Fascinator база за Жените Превез Цвет Пердув пребивање Капа за Булчински волна Коса Шапка birdcage превез Коктел Партија millinery

Црвено Fascinator база за Жените Превез Цвет Пердув пребивање Капа за Булчински волна Коса Шапка birdcage превез Коктел Партија

DEN 775.00
DEN 815.52
-5 %
Количина на стоки


ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД од СТРАНА на EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН Опис 1) Детали Црвено Fascinator база за Жените Превез Цвет Пердув пребивање Капа за Булчински волна Коса Шапка birdcage превез Коктел Партија millinery 2 Useage Партија капи, покажуваат капи,булчински коса додатоци 3) Avaliable боја Црвена,топла розова,жолта,слонова коска,glod,кралска сина ние да може да се меша бојата за вас ,само оставете порака на која боја и колку ви треба кога ќе цел,ако тоа не забелешка на мешавина боја,ние ќе брод по случаен избор се меша,ви благодариме

Големина:
Approx 18cm
Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
SY17061902
Тип:
Шноли
Материјал:
Полиестер
Големина:
Approx 18cm
боја:
КРАЛСКА СИНА, ЦРВЕНА,СЛОНОВА КОСКА,ТОПЛА РОЗОВА,ЖОЛТА,ЗЛАТНА
Употреба:
Партија,Свадба,Саем,Коктел, По Повод Црква,Настан
R

Тие исто така купуваат со овој производ