.

.

2 парчиња/set R9-390/380 графичкиот процесор VGA Кулер Графички картички Вентилатор За НЕГОВАТА R9 380 R9 390 IceQ X2 Видео Картичка Систем за Ладење Како замена

2 парчиња/set R9-390/380 графичкиот процесор VGA Кулер Графички картички Вентилатор За НЕГОВАТА R9 380 R9 390 IceQ X2 Видео Картичка

DEN 909.00
DEN 1279.68
-29 %
Количина на стоки


2 парчиња/set R9-390/380 графичкиот процесор VGA Кулер Графички картички Вентилатор За НЕГОВАТА R9 380 R9 390 Ice Q X2 Видео Картичка Систем за Ладење Како замена
Опис : Производ Бренд : Repairist Производ Модел : НЕГОВАТА R9 380 R9 390 Ice Q X2 Ice Q Кулер Фан Дел Опис : DC 12 V 0.35 Фан Димензија (Dxšxv) : прибл. 85mm x 85mm x 15mm Монтажа дупки растојание : прибл 40mm x 40mm x 40mm (Центар до Центар) Нето Тежина : 0.05 кг
Овој објект е Графика / VGA Видео картичка фан како замена. Монтажа завртки, Heatsink или другите не се вклучени.
Ве молиме потврдете фан димензија и монтажа-дупки теренот пред место цел, и бидете сигурни дека тоа ќе се вклопи во вашиот видео картичка.
Апликации :
За НЕГОВАТА НЕГОВАТА R9 380 R9 390 Ice Q X2 Видео Картичка Систем за Ладење Како замена
пакет се вклучени :
1 x НЕГОВАТА НЕГОВИОТ R9 380 R9 390 Ice Q X2 Кулер Фан
Внимание :
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус покажуваат само следење на информации во нашата земја. Ако сакате да се задржи следење во целиот транспорт.Ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail (побрзо и безбедност).Инаку ве молиме не жалбата не за следење на информации.

Имајќи:
Топката имајќи
Линии:
4 Линии
Број На Модел На:
НЕГОВАТА R9 380 IceQ X2 2GB
Моќ Интерфејс:
4PIN
Бренд Име:
repairist
Heatsink Материјал:
Пластични
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
НЕГОВАТА R9-390
Примена:
На Графички Картички
Фан Живот:
30000 часа
Пакет:
No
Тип:
Фан
Бучава:
Ниска
Фан Големина:
8.5 cm дијаметар
Монтажа-дупки теренот:
40MM*40MM*40MM
категорија:
vga кулер
Тип:
Графички картички Фан
Функција:
Видео Картичка за ладење
Компатибилен со:
НЕГОВАТА R9 380 IceQ X2 2GB
Компатибилен with2:
НЕГОВАТА R9 390 IceQ X2 8GB
R

Тие исто така купуваат со овој производ