.

.

XiongCai Компатибилни, Мастило Касети за HP 301 301XL Deskjet 1050 1000 2000 2050 година 2050s 2510 3000 3054 3510 D1010 1510 принтери

XiongCai Компатибилни, Мастило Касети за HP 301 301XL Deskjet 1050 1000 2000 2050 година 2050s 2510 3000 3054 3510 D1010 1510

DEN 1005.00
DEN 1141.92
-12 %
Количина на стоки


Ве молиме имајте во предвид :
Ве молиме според моделот на оригиналниот мастило кертриџ за купување (претходно користениот патрон модел) , не директно според печатач модел,бидејќи истиот модел на печатач, различни региони може да користат различни кертриџ модел.Ако имате какви било сомнежи, ве молиме контактирајте со нас за совет во времето.Ви благодариме! Xiong Cai Компатибилни, Мастило Касети за HP 301 301 XL Deskjet 1050 1000 2000 2050 година 2050s 2510 3000 3054 3510 D1010 1510 принтери Xiong Cai Компатибилни, Мастило Касети Стр ackage Содржина : 1x Црна Xiong Cai Компатибилни, мастило кертриџ со Чип за HP 301 XL 1x Боја Xiong Cai Компатибилни, мастило кертриџ со Чип за HP 301 XL
Printer model :
За HP Deskjet 1050 1000 2000
2050 година 2050s 3000 3050 J410 A
J510 A 1050 A, 2050 A, 2054 A,
3050 A, 3052 A, 3054 A принтери
Officejet :
5740; 5742; 5745; 8040;8045 .


Тип:
мастило кертриџ
Број На Модел На:
XiongCai Компатибилни, Мастило Кертриџ За HP301 за HP 301 за HP 301XL
Компатибилен Бренд:
HP
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Кертриџ за Статус:
Празен
Функција:
Компатибилен
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
боја:
К C Y M
боја:
Црно-Три-боја
Број На Модел На:
XiongCai Компатибилни, Мастило Кертриџ За HP301 за HP 301 за HP 301XL
компатибилен со мастило кертриџ печатач модел 1:
За HP Deskjet 1050 1000 2000 2050 година 2050s принтери
компатибилен со мастило кертриџ печатач модел 2:
За HP Deskjet 2510 3000 3054 3510 принтери
компатибилен со мастило кертриџ печатач модел 3:
За HP Deskjet D1010 1510 2540 450 принтери
Бои:
c, m, y, k
Обоени:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ