.

.

Женската Мода Лето Стил Сечење на Врвот Кратко Sleeve Симпатична Печати Еднорог Танц Т Кошула Dabbing Претставуваат Кошула Т-маица Симпатична Исече Блузи

Женската Мода Лето Стил Сечење на Врвот Кратко Sleeve Симпатична Печати Еднорог Танц Т Кошула Dabbing Претставуваат Кошула Т-маица

DEN 235.00
DEN 470.40
-50 %
Количина на стоки


Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
CDJLFH
Број На Модел На:
YH058
Материјал:
Полиестер,Памук
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Краток
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Големина:
S, M, L, XL, XXL
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима
Производ:
Chemise Camisa camisa feminina
Боја:
Црна Мачка / Панда/ Еднорог
Сертификација на производи:
Квалификуван квалитет
Погоден Толпата:
Девојка жена
Материјал:
100%памук
R

Тие исто така купуваат со овој производ