.

.

За Lexus RX270 RX350 RX450h 2010-2015 Автомобил Работи Одбори Авто Страна Чекор Бар Педали Висок Квалитет на Нови Оригиналниот Дизајн Nerf Барови

За Lexus RX270 RX350 RX450h 2010-2015 Автомобил Работи Одбори Авто Страна Чекор Бар Педали Висок Квалитет на Нови Оригиналниот

DEN 15360.00
DEN 19200.00
-20 %
Количина на стоки

Ќе ни биде мило да одговорат на секое прашање имате!
Ви Благодариме За Вашата Поддршка! !. многу лесно. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Сертификат за положен : ISO9001&TS16949
Големина : Преку Мувла Се Произведуваат.Ве молиме поднесете нарачки во времето за да ни каже! ! ! ! ! Ние сме Професионални Автомобил Додатоци Производител ,Најдобар квалитет и најниски цена се нашите главни предности, со што нашите производи поконкурентни на меѓународниот пазар.Ние само брод да се потврди цел адреси. Пред наддавање, ве Молиме прочитајте ја оваа листа внимателно и побара сите на вашите прашања, Тоа е нашата задоволство да одговориме на сите ваши прашања, но ве молиме да се земе еден момент за да прво прочитајте ги сите информации што се обезбедени тука каде што вашиот повеќето прашања' се одговори.
Рачно Работење и Автоматски Операција Автомобил Багажникот Душеци е Иста Големина, ве Молиме Остатокот Увери Купување!
ПАКУВАЊЕ : 1 Сет (Трчање Одбори+Стентови+Инсталација на Опрема) .
Производ Тежина : Околу 18-20 КГ .
Дознајте оригиналните дупки на авто шасија-инсталирање на протезатапотоа се зацврсти страна чекор. Ви благодариме!
Контакт Со Нас На :
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ве молиме бидете објектот остане оригинална состојба. Ве молиме одвојте неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ако пратката не стигнала во рамките на очекуваното време, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде задоволни одговор. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг тука. Вашето мислење е многу важен за нас и за сите купувачи. Големината и Јазот 100% Одговара За Инсталација.Ние не сме одговорни за било ДДВ или Завиткани во царинските тарифи. Нашата цел е задоволството на клиентите! 5. Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме!
2. Ако сакате да се вратите, ве молиме контактирајте со нас пред превозот.
Место на Потекло : Гуангжу,Кина.Ако Цел Адреса / Tel / Поштенски Код / Addressee Било една грешка,Пакетот не е во можност да се примени. Во светот превозот од DHL, Fed Ex, ( Освен некои земји и APO/FPO ) . За испорака начин и цена, ве молиме видете ја опцијата во избере превозот метод ! 6. многу едноставно.
Ригорозни квалитет's систем за управување со осигурува повеќе стабилен квалитет и повеќе toughed структура.За време на испорака, ние не може да се контролира совршено, ќе ви помогне да ги пратите на тоа, се додека не добиете и снабдување со следење на број.Што се очекува да се воспостави долгорочни бизнис со вас во иднина.
Спречување на гребење, Намалување на вибрации, отпорност на Абење
Ова е многу популарна страна чекор во Кина во моментов, стабилен квалитет, се згусне заграда, максимум стојат 600-800kg
Бренд нови нерѓосувачки челик gurantees одличен анти - топлина , анти-киселина,анти-сол,анти-корозија,продолжување на животниот век и понатаму. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.

Земја/Регион на Производство:
Гуангжу,Кина
Специјални Функции:
Бидат Погодни за да се Добие за вклучување/исклучување За Деца и Возраст
Објектот Ширина:
*
Осветленост Дел Број:
Страна Чекор
Другиот Дел Број:
Работи Одбори
Бренд Име:
LVZHIQI
Поставување на Возило:
Автомобил Тело Страна
Материјал Тип:
ISO9001 Висок Квалитет на Сосема Нов Алуминиумски+Нерѓосувачки Метал+ABS
Објектот Должина:
*
Објектот Тежина:
18-20 Kg
Производителот Дел Број:
Star Војна - 01
Објектот Висина:
*
Големина:
Through The Mould Produce. Size and Gap 100% Fit For Installation
Производот Количина:
1 Сет (Трчање Одбори+Стентови+Инсталација На Опрема)
Пренесување На Тежина:
600Kg - 800Kg
Место на Потекло:
Гуангжу,Кина
боја:
Бела, Црна
R

Тие исто така купуваат со овој производ