.

.

[VK] Јапонија sakae оригиналниот еден калем жица-рана potentiometer CP22C 250V 20MM 5K префрлате

[VK] Јапонија sakae оригиналниот еден калем жица-рана potentiometer CP22C 250V 20MM 5K префрлате

DEN 11664.00
Количина на стоки


Тип На Објект:
Прекинувачи
Гаранција:
60D
Бренд Име:
VICKO
Тип На Прекинувач:
сензор префрлате
сертификација:
CCC
R

Тие исто така купуваат со овој производ