.

.

За BMW X1 E84 2010-2015 Автомобил Работи Одбори Авто Страна Чекор Бар Педали Висок Квалитет на Сосема Нов Оригинален Дизајн Nerf Барови

За BMW X1 E84 2010-2015 Автомобил Работи Одбори Авто Страна Чекор Бар Педали Висок Квалитет на Сосема Нов Оригинален Дизајн Nerf

DEN 11520.00
DEN 14400.00
-20 %
Количина на стоки

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме!
2. Нарачки парцела ќе биде предаден во рок од 1-3 дена. Ќе ни биде мило да одговорат на секое прашање имате!
Ви Благодариме За Вашата Поддршка! !. Ве молиме одвојте неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг тука.Ние не признава Било каква Одговорност, ви Благодариме ! 4.
Дознајте оригиналните дупки на авто шасија-инсталирање на протезатапотоа се зацврсти страна чекор. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. (Ако не'т мора алатки, Isuggest дека ќе го земам на авто услуги станица,бара помош. Пред исплата, ве молиме проверете со вашиот превозот адреса и други услов за објектот.
Материјал : Висок Квалитет ISO9001 Сосема Нов Алуминиум Легура Тело+Нерѓосувачки Челик Метал Стентови+ABS. Ние не се обиде да одговори што е можно побрзо.Ако ние треба да се намали на декларираната царинска вредност парцели. Вашето мислење е многу важен за нас и за сите купувачи. Ве молиме бидете објектот остане оригинална состојба.За време на испорака, ние не може да се контролира совршено, ќе ви помогне да ги пратите на тоа, се додека не добиете и снабдување со следење на број.Ние не сме одговорни за било ДДВ или Завиткани во царинските тарифи.
Сертификат за положен : ISO9001&TS16949
Големина : Преку Мувла Се Произведуваат. Големината и Јазот 100% Одговара За Инсталација.(директно инсталирање на оригиналните дупки без дупчење дупки.Што се очекува да се воспостави долгорочни бизнис со вас во иднина. Ако тоа не ви одговара, прифаќаме само не се оштетени објекти. многу лесно. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ако пратката не стигнала во рамките на очекуваното време, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде задоволни одговор.
Спречување на гребење, Намалување на вибрации, отпорност на Абење
Ова е многу популарна страна чекор во Кина во моментов, стабилен квалитет, се згусне заграда, максимум стојат 600-800kg
Бренд нови нерѓосувачки челик gurantees одличен анти - топлина , анти-киселина,анти-сол,анти-корозија,продолжување на животниот век и понатаму. Ве молиме не се отвори расправа, или остави негативни повратни информации, без да разговараат со нас, ние ќе ви одговори и да ги реши проблемот треба што е можно поскоро, со цел комуникација е прифатена. За испорака начин и цена, ве молиме видете ја опцијата во избере превозот метод ! 6.
Рачно Работење и Автоматски Операција Автомобил Багажникот Душеци е Иста Големина, ве Молиме Остатокот Увери Купување!
ПАКУВАЊЕ : 1 Сет (Трчање Одбори+Стентови+Инсталација на Опрема) . Ако стоката се изгубени или оштетени на превозот начин, ние ќе се врати на пари за вас, или испрати за да можете повторно. Можете да го инсталирате сами. Ако сакате да се вратите, ве молиме контактирајте со нас пред превозот.
Производ Тежина : Околу 16-18 Кг .Ако сакате да трговија на големо, можете да контактирате со нас, ние ќе ви даде совршен цена.

Земја/Регион на Производство:
Гуангжу,Кина
Специјални Функции:
Бидат Погодни за да се Добие за вклучување/исклучување За Деца и Возраст
Објектот Ширина:
*
Осветленост Дел Број:
Страна Чекор
Другиот Дел Број:
Работи Одбори
Бренд Име:
LVZHIQI
Објектот Тежина:
16-18 Kg
Поставување на Возило:
Автомобил Тело Страна
Материјал Тип:
ISO9001 Висок Квалитет на Сосема Нов Алуминиумски+Нерѓосувачки Метал+ABS
Објектот Должина:
*
Производителот Дел Број:
Star Војна - 01
Објектот Висина:
*
Големина:
Through The Mould Produce. Size and Gap 100% Fit For Installation
Производот Количина:
1 Сет (Трчање Одбори+Стентови+Инсталација На Опрема)
Пренесување На Тежина:
600Kg - 800Kg
Место на Потекло:
Гуангжу,Кина
R

Тие исто така купуваат со овој производ