.

.

Chanfar Шарени Мали Свила Tassel Долги Обетки Монистра Dangle Капка Свадба Earring Накит За Жените

Chanfar Шарени Мали Свила Tassel Долги Обетки Монистра Dangle Капка Свадба Earring Накит За Жените

DEN 178.00
DEN 208.80
-15 %
Количина на стоки


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
· Име : Шарени Мали Свила Tassel Долги Обетки Монистра Dangle Капка Свадба Earring Накит За Жените
· Материјал : Свила ,Од Легиран
. Големина : 9cm за вкупна должина
· Овој накит спогодба со еу за животната средина барање
· Подарок за : Девојка / Жена / Мајка /Жени
· Пакување : Opp вреќа
· Подарок кутија и торба : Ова производи не дојде со подарок кутија да нарачате подарок кутија и кеса во нашата продавница
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Нередовните
Број На Модел На:
edl017-1
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
Chanfar
Материјал:
Свила
R

Тие исто така купуваат со овој производ