.

.

SCGT120404 АК H01 SCGT 120404 Алуминиум машина сечилото Вметнете Алатка за Сечење вртење алатка CNC Алатки AL +МЕТАЛНИ Легури дрво

SCGT120404 АК H01 SCGT 120404 Алуминиум машина сечилото Вметнете Алатка за Сечење вртење алатка CNC Алатки AL +МЕТАЛНИ Легури

DEN 859.00
DEN 1718.40
-50 %
Количина на стоки


Обложување:
Специјален третман
Тврдост:
92
Број На Модел На:
SCGT120404 АК H01
Бренд Име:
SWIS
Употреба:
Надворешни Вртење Алатка
Материјал:
Волфрам Карбид
Работа:
Алуминиум Бакар Алуминиум Легура Дрво и други обоени метали
R

Тие исто така купуваат со овој производ