.

.

Моден Домот Кристал& Пеперутка Фантастична Прстени Додатоци Чиста 925 Фунта Сребро За Жените Свадба Изјава Накит

Моден Домот Кристал& Пеперутка Фантастична Прстени Додатоци Чиста 925 Фунта Сребро За Жените Свадба Изјава Накит

DEN 130.00
DEN 199.20
-35 %
Количина на стоки


Прстен Големина:
Променливи во големина
Бренд Име:
Daisies
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Инсекти
Број На Модел На:
моден накит
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Никој
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
како се покаже слика
Функција:
прст прстен
НЕМА.:
JZ581
Процес На Преработка:
Electroplate
Тип:
прстен
Категорија На Производ:
прстен
Пакување:
OPP вреќа
Применливи прилики подароци:
Роденден свадба партија
Материјал:
925 Sterling silver
моделирање:
Пеперутка
R

Тие исто така купуваат со овој производ