.

.

автомобил dashmats автомобил-стил, додатоци табла покритие за Рено Сценски II 2003 2004 2002 година 2006 година 2007 година 2008 година 2009 година

автомобил dashmats автомобил-стил, додатоци табла покритие за Рено Сценски II 2003 2004 2002 година 2006 година 2007 година 2008

DEN 1680.00
Количина на стоки

кога ќе Испраќањето на твојот ред.ве молиме оставете порака : која година на вашиот автомобил е,и која боја ви треба!
Ова е сликата за "Рено" Сценски IV 2016 2017 2018
имаме овие бои можете да изберете
Има слики и вистината
Политика На Враќање
Гаранција/Враќање
Сите продажни се конечни, освен ако не се најде да бидат оштетени или неисправни. Сите објекти што доаѓаат со 30-ден се врати период, освен ако рекламира поинаку.
Посебни услови :
За замена, стока, мора да се врати во рок од 30 daysof приемот и во оригиналното пакување
Вратени предмети мора да нема никакви знаци на злоупотреба или намерна штета. Ние внимателно ја испита вратени предмети по приемот пред издавање на размена.
Стока, треба внимателно да се спакувани и осигуреникот за целосниот куповната цена и испраќаат преку следат средства.
Не се враќа ќе бидат прифатени ако оригинално пакување е оштетена и/или исчезнати додатоци.
Кратко-пратки наредби мора да бидат пријавени во рок од 5 дена од испорачани датум.
Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија.
Враќање на средствата може да се издаде ако замена не е достапна.
Сите трошоците за превозот се неповратни.
Сите неисправни производи ќе бидат заменети во рамките на соодветна гаранција период.
Ние не сме одговорни за било какви загуби во е-mail додека се враќаат врати стока.
Барањето за Враќање
Ве молиме контактирајте со нас со оставајќи ни порака.

Големина:
left hand drive, right hand drive
Бренд Име:
ENJOYTOUR
Материјал Тип:
Синтетички Влакна
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
R

Тие исто така купуваат со овој производ