.

.

3PCS/SET Делфин Дрвен Коњ Колаче Машина Пластични Кит Фондан Машина Кујна Печење Алатки Sugarcraft Декорација Бисквит Мувла

3PCS/SET Делфин Дрвен Коњ Колаче Машина Пластични Кит Фондан Машина Кујна Печење Алатки Sugarcraft Декорација Бисквит Мувла

DEN 96.00
DEN 189.60
-49 %
Количина на стоки


3 PCS/SET Делфин Дрвен Коњ Колаче Машина Пластични Кит Фондан Машина Кујна Печење Алатки Sugarcraft Декорација Бисквит Мувла
Големина : 9.3*7cm,7.6*6.4 cm,6.5*6.0 cm
1 Set=3pcs
Patter n : делфин,кит,дрвен коњ
Материјал : 100% foodgrade пластика
Оваа машина може да се користи за едно парче исечете испис,applique,decoupage,втиснување и едноставен patterning.
Употреба на машина за да се направи форма првиот,тогаш се користи сликарската четка да се наслика прилично бојата на торта.
Можете исто така да ембос непосредно на торта површина,повторувајќи впечаток како што многу пати да добиете добар
резултатот.
Answer : ___________________________ Note :
Алатки кои се користат со прехранбени производи треба да се чуваат подалеку од theose користи со непрехранбени материјали e.г.занает глина.

Тип:
Колаче Алатки
Број На Модел На:
AM1162
Колаче Алатки Тип:
Колаче Секачи
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
sunglory
сертификација:
CE / ЕУ,SGS,LFGB
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
100% foodgrade пластика
is_customized:
Yes
КОЛИЧИНА:
3pcs
Големина:
9.3*7cm,7.6*6.4 cm,6.5*6.0 cm
Шема:
Делфин Дрвен Коњ Кит
Тип:
Делфин Колаче Машина
Стил:
фондан впечаток мувла
Име:
дрвен коњ cookie мувла
Функција:
кит колаче машина
Карактеристика 2:
фондан embosser
R

Тие исто така купуваат со овој производ