.

.

За Мицубиши Eclipse 2006-2012 2 во 1 ВОДЕШЕ Ангел Очи светилки drl Дење Работи Светла Cut-Линија Леќа Светла за Магла Автомобил-Стил

За Мицубиши Eclipse 2006-2012 2 во 1 ВОДЕШЕ Ангел Очи светилки drl Дење Работи Светла Cut-Линија Леќа Светла за Магла Автомобил-Стил

DEN 5553.60
Количина на стоки

3 : ве Молиме контактирајте со нас ако не го примите производи во 45 дена .

Eclipse-Година:
2011,2009,2006,2012,2010,2008,2007
Објектот Тежина:
1kg
Бренд Име:
eeMrke
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Специјални Функции:
Led Магла и LED Светилка Ангел Очи светилки drl
Име На Модел:
For_Mitsubishi Eclipse 2006-2012
Објектот Дијаметар:
9cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Мицубиши Модел:
Eclipse
Материјал Тип:
ABS/ PC/ Легура
За Возило Брендови/Модел:
Мицубиши
Магла светилки Извор (Изборен):
LED Светилки
Lumens:
1600lm
Напон:
DC 12V
Тип На Сијалица:
H11
Леќа:
со објектив
автомобил модел 1:
За Мицубиши Eclipse 2006-2012
R

Тие исто така купуваат со овој производ