.

.

Моден 10 Компјутери Сребро Алуминиум Filigree Цвет Капка Вода Приврзоци Изјава Ѓердан DIY Изработка на Накит Одлуки Наоди

Моден 10 Компјутери Сребро Алуминиум Filigree Цвет Капка Вода Приврзоци Изјава Ѓердан DIY Изработка на Накит Одлуки Наоди

DEN 135.00
DEN 158.88
-15 %
Количина на стоки


Моден 10 Компјутери Сребро Алуминиум Filigree Цвет Капка Вода Приврзоци Изјава Ѓердан DIY Изработка на Накит Одлуки Наоди Количина : 10pcs Боја : Сребро Материјал : Цинк Легура Големина : 43.5*28.5 mm Дупка Големина : 2mm Висат дупка : 1.5 mm Состојба : 100% Сосема Нов Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 inc
Превозот Предмети се испраќаат само по уплата. Ние брод предмети, главно, EMS,кина пост време на Испорака : тоа обично трае 10-22 работни дена да испорача. Бесплатен Превозот за да одберете земји,ве Молиме да ги проверите превозот и Пакување листа за детали. Ние не сме responesible за било accdident,dalays или други прашања што се во надлежност на превозот услуга. Било увозни давачки или ослободува се купувачот е одговорноста. Кога предметите надвор од акциите,ние ќе ве контактираме во прв пат.Ако имате било какви прашања добредојдовте да контактирате со нас
Политика на враќање На предмети биле селектирани од страна на П. В. пред испорака Ако примите оштетени предмети или неисправни предмети,не кликнете на "confim испорака" buttom,ве молиме да ги фотографиите од нив,запишете го оштетени услови и контактирајте со нас веднаш Предмети вратени мора да биде во иста состојба како примени и во оригиналното пакување, со сите оригинални пакет содржина Што ќе треба да ја прими и проверете ја вашата врати пред враќање на парите или замена ќе биде дадена.Враќање shiping надоместок ќе бидат платени од страна на Купувачот.Ние не наплата на превозот обвиненија За предмети кои се купени со бесплатен превозот,ние ќе одземе на нашите превозот на трошоците од вашиот наплата износ
ПОВРАТНИ информации
Откако на вашиот предмети пристигне во задоволителна состојба, ве молиме да ни остават позитивен повратните информации тогаш јас ќе те оставам на истото, ако имате било какви проблеми не ве молиме да контактирате со мене, тогаш јас може да ми помогне .
Ако имате било какви се жалат, не за да ми даде можност да ви се обратам се однесува прво , јас ќе направам мојата најголема на содржини.
Сè може да се реши без да остават некоја негативна/неутрален повратни информации или ниска НСД. "Се најде Среќен Резолуција', наместо да се прибегне кон негативни ја поздравува против

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
DZ1597
Бренд Име:
LEZAM
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
No
Шарм Тип:
Пиштол
Материјал:
Цинк Легура
боја:
Сребро.
Дупка со ГОЛЕМИНА:
2mm
должина големина :
43.5*28.5 mm
Цвет:
waterdrop
Necklcae Означување:
Рачно изработени
накит наоди:
накит Diy
Изјава Ѓердани Означување :
накит наоди
Тежина:
2.39 g
Висат дупка:
1.5 mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ