.

.

Двоен Мотор USB Полнач за 24V 12v 4.2 Брод USB Автомобил Полнач Адаптер Двоен Приклучок Адаптер За Авто Автомобил Телефон 12V

Двоен Мотор USB Полнач за 24V 12v 4.2 Брод USB Автомобил Полнач Адаптер Двоен Приклучок Адаптер За Авто Автомобил Телефон 12V

DEN 453.00
DEN 566.40
-20 %
Количина на стоки


Карактеристики :
Лесно да се инсталира
Со капак, водоотпорен и dustproof
Dual USB, вкупниот капацитет до 4.2 A, поддршка за полнење 2 уреди истовремено
Широко се користи со електрична опрема за напојување : Возило, GPS, мобилен телефон, камера, mp3, итн.
Одговараат за секој 12-24 V мотор, брод, јава трева, АТВ, трактор или со автомобил.
Спецификација :
Тип : Dual USB Мотоцикл Socket
Материјал : Пластика
Количина : 1pcs
Објектот Боја : Црна
Влезен Напон : DC12 V 20 A,DC24 V 10 A
Излез : 3.1(2.1 A+1А),4.2 A(2.1 A+2.1 A)
Пакет Се Вклучени :
1*Мобилен телефон носителот

Приклучок Тип:
Универзална
Бренд Име:
WATERWICH
USB Порти:
2
Излезен Интерфејс:
USB
Излез:
5V/2.1 A
Квалитетот сертификација:
CCC
Компатибилен Бренд:
Универзална
Поддршка За Брзо Полнење Технологија:
No
Извор На Енергија:
Автомобил Полесни Слот
Број На Модел На:
usb автомобил полнач во штекер
Тип:
Автомобил Полнач
На текст:
5V/2A
функција 1:
Dual USB Автомобил Полнач За iphone 6 плус за Xiaomi Huaiwei Samsung
Карактеристика 2:
USB полнач За iphone se За iphone 6s плус
функција 3:
Автомобил Двојна USB Приклучок за ipad воздух 2 за ipad mini
карактеристика 4:
Универзален Полнач за брз полнач за iphone se 5 5s
Карактеристика 5:
Мобилен телефон Адаптер за iPhone 7 плус
R

Тие исто така купуваат со овој производ