.

.

Висок Квалитет на Мастило Кертриџ за Canon PGI-450 CLI-451 Компатибилен pgi 450 451 за PIXMA IP7240 MX924 MG5440/MG5540/MG6440 Печатач

Висок Квалитет на Мастило Кертриџ за Canon PGI-450 CLI-451 Компатибилен pgi 450 451 за PIXMA IP7240 MX924 MG5440/MG5540/MG6440

DEN 402.00
DEN 451.20
-11 %
Количина на стоки


Ве молиме имајте во предвид :
Ве молиме според моделот на оригиналниот мастило кертриџ за купување (претходно користениот патрон модел) , не директно според печатач модел,бидејќи истиот модел на печатач, различни региони може да користат различни кертриџ модел.Ако имате какви било сомнежи, ве молиме контактирајте со нас за совет во времето.Ви благодариме! Висок Квалитет на Мастило Кертриџ за Canon PGI-450 CLI-451 Компатибилен pgi 450 451 за PIXMA IP7240 MX924 MG5440/MG5540/MG6440 Печатач Пакет Содржина : 1x Црна 26 ML компатибилни, мастило кертриџ со Чип за PGI-450 1x Фото Црна 15 ML компатибилни, мастило кертриџ со Чип за CLI-451 1x Синозелена 15 ML компатибилни, мастило кертриџ со Чип за Canon CLI-451 1x Магента 15 ML компатибилни, мастило кертриџ со Чип за Canon CLI-451 1x Жолта 15 ML компатибилни, мастило кертриџ со Чип за Canon CLI-451 1x Gray15 ML компатибилни, мастило кертриџ со Чип за Canon CLI-451
Printer model :
PIXMA IP7240 MX924 MG5440/MG5540/MG6440


Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
CANON
Број На Модел На:
за Canon 450 451XL
боја:
C,M,Други,Светло Црна,Y,K
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Обоени:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ