.

.

2 51mm SUS316L Нерѓосувачки Челик Санитарните 2 Три Менгеме Резервоарот Дното Топката Вентил За Homebrew Млечни Производ

2 51mm SUS316L Нерѓосувачки Челик Санитарните 2 Три Менгеме Резервоарот Дното Топката Вентил За Homebrew Млечни Производ

DEN 4461.60
Количина на стоки

Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик
Печат Материјал : PTFE,Telfon
Може Да Се Примени На Фармацевтската И Прехранбената Индустрија!
Оценка на квалитетот : Хигиена одделение,Санитарен
Конекција : 2" Три Менгеме
Големина : 2",51mm
Ferrule O/D : 64mm
Оперативен притисок:1.6 Mpa,229 PSI
Секој Обид За 1 КОМПЈУТЕР!
Ние, исто така, имаат и други relavent производи,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

Standard or Nonstandard:
Стандард
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Притисок:
Низок Притисок
Медиуми:
Вода
моќност:
Хидраулични
Структура:
Топката
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
R

Тие исто така купуваат со овој производ