.

.

30pcs/многу 6cm 24colors Мода Изгоре Косата Цвеќиња за Коса Клипови/Шноли Гроздобер Ткаенина Цвеќиња За Деца Коса Додатоци

30pcs/многу 6cm 24colors Мода Изгоре Косата Цвеќиња за Коса Клипови/Шноли Гроздобер Ткаенина Цвеќиња За Деца Коса Додатоци

DEN 614.00
DEN 768.00
-20 %
Количина на стоки


1.Тоа обично трае околу 15-45days за вашата нарачка пристигне од Кина пост воздух mail, 2.Понекогаш времето на испорака можеби задоцнување поради строгите обичај инспекција или времето проблем,ве Молиме да се чека patienly .Ви благодариме. 1. Директна продажба од нашата фабрика на клиентите, може да заштедите повеќе пари за производ на трошоците. 2. Повеќе од 20 години искуство во рачно изработени Цветни индустрија. 3. Сигурен квалитет и прифатлива цена. 4. Повеќето од објектите се чува во големи акции за продажба. 5. Најбрзо време на испорака во рок од 3 дена за поголеми цел количество. 6. Професионална производителот на рачно изработени Цветни 7. Прифати прилагодено дизајн и OEM цел. Вашето задоволство е наша најголема мотивација 1.Ако не сте задоволни со нашата ставки и за нашите услуги,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди . 2.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,ние ќе ви обезбеди најдобра услуга .

Големина:
flower only, with clip, with pin
Тип На Објект:
Headwear
Бренд Име:
MASOKAN
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Chiffon
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
DM486
Поврзани функција 1:
моден цвет девојки коса додатоци
Поврзани функција 2:
chiffon цвеќиња за бебе додатоци
Поврзани функција 3:
ткаенина цвеќиња додатоци за коса
Поврзани функција 4:
вештачки цвеќиња за коса додатоци за жени
Поврзани функција 5:
ткаенина цвеќиња за headbands за бебе девојка додатоци
Поврзани функција 6:
косата цвет за жените додатоци
Поврзани функција 7:
стара цвеќиња за деца коса додатоци
Поврзани функција 8:
ткаенина цвет за деца коса додатоци
Поврзани функција 9:
headband цвет за бебе девојка коса додатоци
Поврзани функција 10:
chiffon цвет бебе коса додатоци
R

Тие исто така купуваат со овој производ